کمترین هزینه کاشت مو

کمترین هزینه کاشت مو

کاشت مو طبیعی یکی از روش های درمان کم حجمی مو و یا طاسی سر بر اثر ریزش بیش از حد مو است. در انجام کاشت مو موارد زیادی باید در نظر گرفته شود اما معمولا در ابتدا هر فردی به این فکر می کند که هزینه کاشت موی سر چقدر است و چه راه هایی برای مصرف کمترین هزینه برای کاشت مو وجود دارد.

نکاتی که در کمترین هزینه کاشت مو باید در نظر داشت

از موارد مهمی که در انجام عمل کاشت مو طبیعی لازم است در کنار هزینه های مصرفی موارد دیگری هم در نظر بگیرید در صورتی که به موارد دیگری مانند انتخاب پزشک مناسب و انجام نکات مراقبتی قبل و بعد از انجام عمل جراحی کاشت مو توجه نشود ممکن است شما نتوانید نتیجه خوبی را از انجام عمل پیوند مو بگیرید.

ارزان ترین روش کاشت مو

در واقع نمیتوان ارزانترین آنها را مشخص کرد اما روش  FIT به دلیل نتایج خوبی که از خود به جای گذاشته در طی چندین سال گذشته به یکی از محبوب ترین روش های کاشت مو تبدیل شده است و افراد را به نتیجه دلخواه نیز رسانده است. روش FUT  که یکی ازقدیمیترین این روش ها می باشد به دلیل اینکه در آن از بانک موی افراد برای انجام عمل کاشت استفاده می شود هزینه کمتری را برای بیماران و متقاضیان به همراه دارد.

کاشت مو

عوامل موثر بر هزینه کاشت مو چیست؟

در کاشت موی طبیعی هزینه کلی کاشت به عوامل متعددی مانند زیر وابسته است:

  •  روش کاشت
  •  تعداد فولیکول‌های موهای کاشته شده
  •  دستمزد متخصص
  •  تعرفه کلینیک‌ها

ارزانترین کاشت مو در ایران

ارزانترین کاشت مو در ایران را نمی توان مشخص کرد. زیرا هر پزشکی با توجه به توانایی هایی که در اختیار دارد و با توجه به نتایجی که از خود به جای می گذارد هزینه متفاوتی را دریافت می کند. همچنین نکات دیگری از جمله کلینیک و پرسنل و تجهیزات در این هزینه ها دخیل هستند.

هزینه کاشت موهزینه کاشت مو در ایران نسبت به دیگر کشورها چقدر است؟

 هزینه انجام این جراحی در سایر کشور های دنیا متفاوت است این هزینه در کشور های امریکا و کانادا حدود ۱۵۰۰۰ تا ۲۵۰۰۰ دلار می باشد و در کشور های اروپایی حدود ۱۱۰۰۰ تا ۲۲۰۰۰ دلار می باشد، کشور ایران ارزانترین کشور در جهان برای انجام پیوند مو طبیعی سپس  در جایگاه دوم ترکیه می باشد. از علت های اصلی تخصص و تجربه بسیار بالا جراحان ایرانی مراجعه زیاد و بازار تقاضا گسترده ایران می باشد، در مقایسه با سایر جراحان در دنیا که سالانه تعداد متوسط در جذب متقاضیان دارند در ایران به علت تقاضا گسترده متقاضیان ایرانی و خارجی هر جراح ایرانی چندین برابر جراحان خارجی پذیرش کرده در نتیجه تجربه بیشتری پیدا خواهد کرد.

هزینه کاشت مو در کلینیک جردن چقدر است؟

 هزینه کاشت مو با در نظر گرفتن تجربه بالای جراحان و متخصصین پوست و مو در مقایسه با سایر مراکز و کلینیک ها منصفانه تر می باشد هر چند که بررسی دقیق هزینه کاشت مو نسبت به تراکم مورد نیاز متغیر است. بنابراین میتوانیم نتیجه بگیریم که تخمین هزینه کاشت مو در هر کیس متغییر است، هر چه تقاضا تعداد گرافت مو بیشتر هزینه بیشتر می باشد، هزینه این عمل در شهرهای مختلف ایران تقریبا به یک اندازه است.

مرکز تخصصی موی شیراز جردن با بهره گیری از به روز ترین امکانات و تجهیزات کاشت مو و همچنین کادر متخصص مجرب آماده است تا از اولین قدم تا حصول بهترین نتیجه همراه شما متقاضیان عزیز باشد. برای ارتباط با ما می توانید با شماره های تماس کلینیک موی شیراز جردن در تماس باشید.

شماره تماس کلینیک شیراز جردن و مشاورین:

۰۷۱-۳۶۲۶۴۳۳۷

۰۷۱-۳۶۲۸۷۲۶۶

۰۹۰۵۹۱۷۳۹۲۰

۰۹۰۵۹۱۷۳۹۵۰

۰۹۰۵۹۱۷۳۹۱۰

۰۹۰۵۹۱۷۳۹۷۰

واتس آپ:

۰۹۱۷۵۸۸۷۰۵۰