نظرات درباره کاشت مو

تصمیم کاشت مو، یک تصمیم مهم و کلیدی است. پیش از کاشت یا ترمیم مو، لازم است که فرد خود را آماده کند، چرا که کاشت مو بسیار حساس بوده و اگر به درستی صورت نگیرد و با روش های سنتی و غیر تخصصی انجام شود می تواند موجب ریزش مو بطور مجدد شده وعلاوه بر آن تاثیر بدی در روحیه آن فرد بگذارد. هنگام تصمیم گیری درباره کاشت مو و انتخاب بهترین کلینیک و بهترین پزشک یکی از فاکتورهای تاثیر گذار؛ نظرات افرادی است که این عمل را انجام داده اند. نظر دیگران در مورد کاشت مو در مواردی که مربوط به شرایط فردی متقاضیان است میتواند برای شخص گمراه کننده باشد. در نتیجه درباره انتخاب روش کاشت مو و دیگر مواردی که شرایط فرد باید بررسی شود بهترین راهنما پزشک و مشاور متخصص این امر است. در رابطه با نظرات در مورد کاشت مو شیراز مشاورین تخصصی کلینیک شیراز جردن شرایط متقاضیان را بررسی و بهترین راهکارها و روش ها را پیشنهاد می دهند.

نظرات در مورد کاشت مو

نظرات در مورد کاشت مو به روش FIT

FIT  یک روش کاشت مو با حداقل میزان تهاجمی بودن است که دوره ی بهبود بسیاری کوتاه و نتایجی عالی دارد. معمولا افرادی که در ناحیه پشت سر موهای مشکی و ضخیم و پرپشت دارند برای FIT مناسب ترند. تکنیک کاشت مو به روش FIT، بدون نیاز به جراحی انجام می شود، بنابراین دیگر نیازی به ایجاد شکاف در ناحیه برداشت مو نخواهد بود. متعاقباً جای زخم ناخوشایندی از آن باقی نخواهد ماند. همچنین بیمار نیازی به دوره طولانی ریکاوری ناشی از ادم شدید و مستمر، نخواهد داشت.

نظرات در مورد کاشت مو به روش fut

این تکنیک یکی از اولین روش های کاشت موی طبیعی در دنیا می باشد. در این روش یک باریکه از پشت سر به ضخامت (عرض) یک الی دو سانتی متر و به طول ۲۰تا ۲۵ سانتی متر برداشته شده، و توسط تکنسین ها و تیم پیوند مو فولیکول‌های مو از آن خارج می‌شود. و در ‌‌نهایت آن محل برش بخیه می زنند و گرفتهای جدا شده در قسمت جلوی سر و یا عقب سرکاشته می‌شود. در اکثر مواقع بیش از ۹۰ درصد از گرافت های کاشته شده، رشد خواهند کرد. به‌طورکلی می‌توان گفت این عمل با نتایج خوبی همراه خواهد بود.

نظرات در مورد کاشت مو به روش sut

این روش همان fit است در آن تمام مراحل برداشت و کاشت مو توسط دستگاه های پانچ انجام می شود. در این روش فولیکول های مو توسط پانچ از بانک موی مورد نظر که معمولاً ناحیه پشت سر می باشد جدا شده ودر یک ظرف با دمای پایین نگاه داشته می شود.