کاشت مو در شیراز و نکاتی که باید در نظر داشت..

کاشت مو در شیراز

کم پشتی مو یا طاسی سر دغدغه ی اکثر آقایان یا حتی بعضا خانم ها است چرا که موی سر یکی از مهمترین فاکتورهای زیبایی بحساب می آید و ریزش مو ، شخص را از نظر ظاهری مسن تر نشان میدهد. دلایل ریزش مو زیاد است ولی میتوان گفت روش ترمیم موی سر محدود است و موثرترین روش، کاشت مو است. در مورد کاشت مو سوال زیاد هست روش های کاشت مو ؟ بهترین دکتر کاشت مو در شیراز ؟ بهترین کلینیک کاشت مو در شیراز ؟ هزینه کاشت مو در شیراز چقدر است ؟ و سوالاتی از این قبیل مشاوران کلینیک کاشت مو جردن در این مقاله به اکثر سوالات شما پاسخ داده اند پس با ما همراه باشید.

عناوینی که در این مقاله به بررسی آن ها میپردازیم :
کاشت مو چیست؟
انواع روش های کاشت مو در شیراز چیست؟
کاندیدای مناسب کاشت و ترمیم مو چه کسانی هستند؟
هزینه کاشت مو در شیراز چقدر است؟
مراقبت های بعد از کاشت و ترمیم مو که باید در نظر داشت.
نتیجه گیری

کاشت مو در شیراز

کاشت مو چیست؟

موها از پشت سر (که به آن اصطلاحا بانک مو گفته میشود ) برداشته شده و به جلو سر یا محلی که مو ندارد پیوند زده میشود. از این روش برای کاشت موی سر، کاشت ابرو مژه ریش و .. میتوان استفاده کرد.

کاشت موی طبیعی قطعی ترین و موثر ترین روش درمان، جهت موهای از دست رفته شما است . این روش بصورت یک عمل سرپایی و بدون نیاز به بیهوشی و همراه با بی حسی موضعی بوده که در آن شخص متقاضی کاشت مو در حین عمل هیچ گونه دردی حاصل از موهایی که روی سرش کاشته می شود را حس نمی کند به جز در همان یک الی دو دقیقه ای که محل کاشت و برداشت را بی حس می کنند. این عمل ممکن است از یک روز تا ۳ روز به طول بینجامد و این مدت بستگی به تعداد تار های لازم برای کاشت مو بر روی سر متقاضی دارد.
بعد از کاشت موی طبیعی، یک پانسمان بسیار جزئی پشت سر شما گذاشته می شود که یک روز بعد از پایان کاشت مو از پشت سر برداشته می شود و شخص به راحتی می تواند در قسمت پشت سرمراقبت‌های بعد از کاشت مو را از سر گیرد . در مورد موهای کاشته شده در جلو سر دستورالعمل هایی بصورت کتبی ، شفاهی و بصورت Voice برای شما ارسال و توضیح داده می شود همچنین بصورت ۲۴ ساعته شما میتوانید از طریق واتس اپ سوالات خود را منعکس و در اسرع وقت توسط متخصص پوست و مو آقای دکتر کریم آقایی جواب خواهید شنید.
موهایی که کاشته می شوند در عرض ۲ الی ۳ هفته معمولا شروع به ریزش خواهند کرد این موها وارد مرحله استراحت یا ریزش می شوند که بطور تقریبی تا ۳ ماه طول می کشد و در اوایل ماه چهارم موها مجددا شروع به رشد کرده و بطور دائم باقی می مانند ودیگر دچار ریزش نمی شوند .

انواع روش های کاشت مو در شیراز چیست؟

تمام افراد دنبال بهترین روش هستند در حال حاضر در کلینیک جردن کاشت مو با روش های مختلفی انجام میشود که با توجه به شراط بیمار و تشخیص پزشک یکی از روش های کاشت مو برای بیمار انتخاب میشود. در اینجا به معرفی اجمالی برخی از این روش ها میپردازیم.

کاشت مو در شیراز

*کاشت مو در شیراز به روش FUT

در روش FUT ، قسمتی از پوست پشت سر جدا شده و موهای این پوست تار به تار از درون آن جداسازی و در محل بدون مو پیوند زده می شود. نکات طلایی کاشت مو به روش FUT این است که در آن می توانیم :
⦁ بیشترین رشد کاشت را داشته باشیم چرا که شما بدون صدمه زدن به ریشه موها آن ها را برداشت و با ظرافت کامل این گرافت ها از پوست جدا می شوند.
⦁ هیچ صدمه ای به مویی که قرار است کاشته شود وارد نمی شود.
⦁ کمترین صدمه به بانک مو در این حالت ایجاد می شود.
⦁ حتی چروک های پیشانی فرد در دراز مدت کمی کمتر می شود.
⦁ چون گرافتهای ظریفتری بدست می آید فرآیند کاشت طبیعی تر می شود.
⦁ احتمال رشد مو نسبت به روش های دیگر بالاتر است.

معایب روش FUT:
⦁ یک خط بخیه بسیار نازک در پشت سر ممکن است ایجاد شود که با رشد موهای اطراف دیده نمی شود.
⦁ هزینه آن بالاتر از بقیه روش های کاشت مو است.

*کاشت مو در شیراز به روش FIT

در این روش فولیکول‌های مو به ‌صورت گروهی یا تک‌تک ازناحیه پشت سر با وسیله‌ای به نام هولدر یا پانچ، جهت کاشت به ناحیه بدون مو یا طاس برداشته میشود. این روش که چند جلسه ای است و در هر جلسه میانگین ۱۰۰۰ تا ۱۵۰۰ فولیکول مو در ناحیه مورد نظرکاشته می‌شود.

از مزایای روش FIT میتوان گفت، عدم نیاز به پانسمان و جای زخم کمتر می ماند و هزینه کمتر در این روش است.  روش کاشت موی SUT در شیراز در واقع زیر مجموعه ای از روش کاشت موی FIT می باشد.

*کاشت مو در شیراز به روش SUT

متاسفانه کاشت مو به روش SUT اصلا وجود ندارد واین را شما با سرچ درمنابع علمی به راحتی متوجه خواهید شد که این روش همان fit است در آن تمام مراحل برداشت و کاشت مو توسط دستگاه های پانچ انجام می شود. در این روش فولیکول های مو توسط پانچ از بانک موی موردنظر که معمولاً ناحیه پشت سر می باشد جدا شده ودر یک ظرف با دمای پایین نگاه داشته می شود. این دما هیچ وقت نباید باعث فریزگرافت ها گردد چرا که باعث صدمه زدن به مو ها میشود متاسفانه امروزه تبلیغات دروغ و گمراه کننده در رابطه با این روش بسیارزیاد شده است در واقع sut همان fitاست با این تفاوت که جدا کردن مو ها به جای پنس از دستگاه ساکشن استفاده میشود. روش SUT بیشتر یک روش تبلیغاتی است و همان روش fit است.
در این روش عنوان میشود بدون درد و بی حسی گرافت برداشته می شوداز طرفی عنوان میشود دراین روش درد وخونریزی وجود ندارد که این عملا در حال حاضر در هیچ منبع علمی تایید نشده و از لحاظ پزشکی قابل قبول نیست شما با هر روشی که اقدام به برداشت مو کنید اول باید ان محل را بی حس کنید که خود این باکمی درد وخونریزی همراه است.
در این روش گفته میشود که گرافت ها پس از برداشت فریز میگردد و با روش لیزری موها کاشته میشود که عملا جنبه تبلیغاتی دارد شما با سرچ در اینترنت متوجه میشوید این روش sut یک روش من دراوردی است که متاسفانه هیچ جای دنیا ما این روش را نداریم وهرچه سایت در این مورد است همه مربوط به یک کلینیک در تهران است واگر کلینیک دیگری هم عنوان میکنند این روش را انجام میدهند برای تبلیغات وخوشایند مریض است متاسفانه امروزه کلمات بدون درد بدون جراحی بدون خونریزی کاشت با لیزر کاشت با تعداد بالا کاشت در یک جلسه همگی برای جذب مخاطب برای کاشت مو است.
عنوان اینکه روش های fit و fut روش قدیمی وسنتی است بازی با کلمات وگمراه کننده است این دو روش در تمام دنیا روش اصلی کاشت میباشند.

کاشت مو در شیراز

کاندیدای مناسب کاشت و ترمیم مو چه کسانی هستند؟

برای کاشت مو افراد باید توسط متخصص پوست و مو معاینه شوند درصورتیکه روی سر آنها بیماری خاصی وجود نداشته باشد میتوانند عمل کاشت مو را انجام دهند. بیماری DLE, لوپوس، لیکن پلان، لیکن پلنو پیلاریس، پسوریاسیس شدید و غیر قابل کنترل، جوش ها و دمل های چرکی، بیماری تریکوتیلومانیا و صدها بیماری دیگر که ممکن است در محل برداشت یا کاشت باشند و فقط متخصص پوست میتواند آنها را تشخیص دهد و عمل کاشت مو انجام گیرد. متاسفانه بدون معاینه  سر در اکثر کلینیک ها فرد را کاشت مو کرده و بعدا سر این افراد دچار مشکل میگردد.

چه کسانی نمیتوانند کاشت مو انجام دهند؟

• افراد مبتلا به بیماری هایی چون ؛ لوپوس ، لیکن پلان یا پسوریازیس شدید و..

بیماریهای داخلی دیگر که نمیتوان کاشت انجام داد:

• بیماران مبتلا به اختلالات انعقاد خون و بیماری های عفونی مانند ایدز و سیفیلیس.
• افراد تحت شیمی درمانی و پرتو درمانی.
• خانم های باردار و شیرده.
• افراد مبتلا به دیابت شدید.
• زنان مبتلا به اختلالات هورمونی مانند تخمدان پلی کیستیک و تیروئید.
• افراد مبتلا به اضطراب و افسردگی شدید.

ترمیم مو در شیراز

افرادی که دارای بانک موی کم بوده و بانک مویشان مناسب نمی باشد می توانند ترمیم مو انجام دهند چرا که در ترمیم مو دیگر نیازی به بانک موی شخص نیست و افرادی که طاسی سرشان عریض و طویل بوده و وسعت ریزش موهایشان زیاد باشد زمانیکه کاشت مو انجام دهند بانک مویشان تمام وسعت ریزش یافته را پوشش نمی دهند و باعث می شود فضاهای خالی در کاشت مو وجود داشته باشد اما در ترمیم مو اینطور نیست در ترمیم مو با هر وسعت ریزشی میتوان ان منطقه را پر کرده بدون اینکه هیچ کجای آن خالی از مو باشد یا افرادی که دارای بیماری خاصی هستند مثلا نوعی از بیماری های خود ایمنی که سیستم ایمنی به خود بدن حمله کرده و یا تحت درمان خاصی هستند که موهای خود را از دست داده اند تنها راه حل این افراد ترمیم مو می باشد.
کاشت مو برای افراد زیر ۳۰ سال به دلیل عدم توقف هورمون ریزش مو توصیه نمیشود و در کل برای افراد زیر ۲۲ سال انجام نمیشود.

کاشت مو در شیراز

هزینه کاشت مو در شیراز چقدر است؟

برای پاسخ به پرسش قیمت کاشت مو در شیراز باید نکات متعددی در نظر گرفته شود از قیبل:
– روش ها و تکنیک های مورد استفاده که با توجه به انتخاب روش های مختلف هزینه های متفاوتی دارد
– تعداد گرفت های استخراج شده و میزان بزرگ و کوچک بودن ناحیه کم پشت و یا طاسی که بعضی موارد نحوه قیمت گذاری بر اساس تعداد تار مو می باشد، مثلا وقتی ۱۰۰۰ تارمو را کاشت می کنند X تومان قیمت گذاری می کنند در نتیجه ۱۶.۰۰۰ تار مو X*16000 تومان خواهد بود. در بعضی کلینیک ها، بر اساس وسعت طاسی که کاشت می کنند قیمت گذاری می کنند،
– تجربه و تخصص پزشک
– هزینه های خود کلینیک و تجهیزات و امکانات مورد استفاده
کاشت مو در شیراز اقساطی نیز در برخی از کلینیک ها انجام میشود. هنگام مراجعه یا تماس با کلینیک شیراز جردن نحوه آشنایی با این کلینیک را سایت کلینیک فوق تخصصی کاشت مو و زیبایی شیراز جردن معرفی کنید از تخفیف ویژه مخاطبان آنلاین برخوردار خواهید شد.

کاشت مو در شیراز

مراقبت های بعد از کاشت و ترمیم مو که باید در نظر داشت؟

در روزهای اولیه حداکثر تا یک ماه بعد از عمل حدالامکان در معرض تابش مستقیم خورشید نباشید.این کار باعث آسیب رساندن به گرافت های مو و همچنین طولانی شدن روند بهبود خواهد شد. همچنین هنگامی که می خوابید و سرتان را روی بالش قرار می دهید مراقب باشید تا با تماس سر با بالش فولیکول های مو نریزند. استفاده از کلاه و یا روسری باعث آسیب به فولیکول ها و همچنین کند شدن روند بهبودی خواهد شد. سعی کنید سرتان عرق نکند زیرا این اتفاق ممکن است باعث عفونت در محل پیوند شود.

نحوه شستشو مو بعد از کاشت:

٣روز اول بعد از کاشت با سرم شستشو آبپاشی کنید هر روز سه مرتبه،صبح ،ظهر،شب هر بار ۵ الی ١٠ دقیقه.
٧ روز بعد با شامپو بچه و سرم شستشو کف درست کنید و روی سر گذاشته طبق روال قبل هر روز ٣مرتبه هربار ۵ الی ١٠ دقیقه و سپس با سرم به قدری شسته تا کف ها از روی سر پاک شوند.
٧ روز بعد نیز کف گذاشته و بین موها ماساژ خفیف بدهید تا لخته خون و پوسته و کبره از روی سر جدا شود.
تا ١٧ روز شستشوی شما طول میکشد در این مدت آب معمولی به سر نخورد و طی ١٠ روز اول به هیچ عنوان به سر دست نزنید

کاشت مو در شیراز

نتیجه گیری

با توجه به موارد گفته شده لازمه نتیجه گرفتن در این امر انتخاب بهترین هاست. بهترین روش، بهترین متخصص و بهترین کلینیک. تا با توجه به زمان و هزینه ای که در این امر قرار است گذاشته شود فرد مورد معالجه بتواند بهترین نتیجه ممکن را بگیرد مرکز تخصصی موی شیراز جردن با بهره گیری از به روز ترین امکانات و تجهیزات کاشت مو و همچنین کادر متخصص مجرب آماده است تا از اولین قدم تا حصول بهترین نتیجه همراه شما متقاضیان عزیز باشد. برای ارتباط با ما می توانید با شماره های تماس کلینیک موی شیراز جردن در تماس باشید.

 

 

شماره تماس کلینیک شیراز جردن و مشاورین:

۰۷۱-۳۶۲۶۴۳۳۷

۰۷۱-۳۶۲۸۷۲۶۶

۰۹۰۵۹۱۷۳۹۲۰

۰۹۰۵۹۱۷۳۹۵۰

۰۹۰۵۹۱۷۳۹۱۰

۰۹۰۵۹۱۷۳۹۷۰

واتس آپ:

۰۹۱۷۵۸۸۷۰۵۰