درباره مزوتراپی صورت در شیراز بیشتر بدانید..

مزوتراپی صورت در شیراز

مزوتراپی صورت چیست؟ مزوتراپی یکی از درمان‌های غیرجراحی جوانسازی پوست است. که با تزریق عصاره گیاهان، ویتامینها، هورمونها در قسمت لایه میانی پوست موجب جوانسازی، سفت کردن و بازسازی پوست توسط تولید کلاژن و الاستین میشود. این تکنیک همچنین برای حذف چربی ها نیز کاربرد دارد. در اینجا کلیه اطلاعات لازم درباره مزوتراپی پوست صورت را با هم بررسی میکنیم تا بتوانید بهترین کلینیک مزوتراپی صورت در شیراز و بهترین دکتر مزوتراپی صورت در شیراز را شناسایی و انتخاب کنید.

تیترهایی که در این مقاله به بررسی آن ها میپردازیم :

مزوتراپی صورت چه کاربرد‌هایی دارد؟

روش انجام مزوتراپی صورت چگونه است؟

در مزوتراپی صورت چه موادی تزریق می‌شود؟

مزایای مزوتراپی صورت چیست؟

عوارض جانبی مزوتراپی صورت چیست؟

تعداد جلسات مزوتراپی صورت و فاصله بین جلسات آن چقدر است؟

اقدامات لازم قبل از مزوتراپی صورت چیست؟

اقدامات لازم پس از مزوتراپی صورت چیست؟

هزینه مزوتراپی صورت در شیراز چقدر است ؟

 نتیجه گیری:

مزوتراپی صورت در شیراز

مزوتراپی صورت چه کاربرد‌هایی دارد؟

اصلی‌ترین کاربرد‌های مزوتراپی صورت شامل موارد زیر است:

 • درمان افتادگی پوست صورت
 • مزوتراپی صورت برای جای جوش
 • درمان چاقی موضعی صورت
 • مزوتراپی صورت برای رفع افتادگی پلک‌ها
 • از بین بردن تیرگی دور چشم
 • از بین بردن پف دور چشم
 • درمان خطوط ریز موجود در پوست صورت
 • مزوتراپی صورت برای لک
 • رفع غبغب زیر چانه و گردن

روش انجام مزوتراپی صورت چگونه است؟

نحوه انجام مزوتراپی صورت در شیراز بدین گونه است که پزشک پوست را پس از ارزیابی دقیق به طور عمقی پاکسازی می‌کند. برای این کار مقادیر بسیار کمی از هیالورونیک اسید، مواد معدنی و آنتی اکسیدان‌ها مستقیماً در لایه اپیدرم و مزودرم (لایه میانی) تزریق می‌شود. این مواد موجب ترمیم پوست آسیب دیده شده و آبرسانی به پوست می شوند بعلاوه کلاژن سازی در پوست تحریک شده و قوام پوست بهبود می یابد.

مزوتراپی صورت در شیراز

در مزوتراپی صورت چه موادی تزریق می‌شود؟

 • آنتی اکسیدان‌ها
 • آمینواسیدها
 • ویتامین‌ها و مواد معدنی
 • آنزیم هایی مثل کلاژناز و هیالورونید از عصاره های گیاهی
 • هورمون هایی مانند کلسیتونین و تیروکسین

در کل درمان مزوتراپی زیر پوست تزریق می‌شود در طول هر جلسه، ممکن است از هر دارو به میزان کمی در پوست شما تزریق شود. عمل تزریق می تواند در عمق های مختلف  از ۱ تا ۴ میلی متر به پوست شما صورت گیرد که  بسته به شرایط مورد نظر درمانی انجام می شود.

مزوتراپی صورت در شیراز

مزایای مزوتراپی صورت چیست؟

در مزوتراپی صورت ،چون تمامی مواد مقوی به صورت مستقیم در پوست تزریق می شود اثر بخشی فراوانی دارد. از مزایای اصلی مزوتراپی عبارت است از:

 • جوان‌تر و سالم‌تر شدن صورت.
 • مقرون به صرفه بودن نسبت به سایر روش ها.
 • تحریک کلاژن سازی و الاستین شدن در پوست صورت.
 • بهبود آب‌رسانی پوست از همان جلسه اول مشخص است.
 • درخشندگی و یکرنگی پوست صورت بهتر می‌شود.
 • سفت شدن قسمت‌های شل شده پوست.
 • رنگ و درخشندگی پوست بهبود می‌یابد.
 • از ایجاد چین و چروک پیشگیری می‌شود، صورت جوان‌تر می‌شود و حالت خستگی و پژمردگی از پوست زدوده می‌شود.
 • رفع چین و چروک پوست صورت.

عوارض جانبی مزوتراپی صورت چیست؟

پس از مزوتراپی صورت نیز مانند هر درمان دیگری احتمال بروز خطرات و عوارض جانبی احتمالی وجود دارد. اما این عوارض موقتی و بسیار خفیف است. این عوارض معمولاً در ناحیه تزریق بروز می‌یابد و به تکنیک تزریق و مواد به کار برده شده بستگی دارد. مزوتراپی روشی است که باید تحت یک متخصص حرفه ایی و ماهر انجام گیرد و با انجام دادن این روش توسط متخصصی ماهر عوارض مزوتراپی صورت، به صفر میرسد. از عوارض جزئی مزوتراپی صورت میتوان به  درد در محل تزریق،خارش،قرمزی اشاره کرد. پیشنهاد میشود بهترین مرکز مزوتراپی صورت در شیراز را انتخاب نمایید.

مزوتراپی صورت در شیراز

تعداد جلسات مزوتراپی صورت و فاصله بین جلسات آن چقدر است؟

مزوتراپی صورت چند جلسه است؟ تعداد جلسات مزوتراپی صورت ۴ تا ۸ جلسه می باشد. معمولا جلسات درمانی در ابتدا هفته‌ای یک بار به مدت ۴ تا ۶ هفته تکرار می‌شوند. سپس آثار ایجاد شده با جلسات درمانی مراقبتی حفظ می‌شوند که ۳ جلسه با فاصله‌ی یک ماه و پس ‌از آن سالیانه ۳ یا ۴ بار انجام خواهند شد..

اقدامات لازم قبل از مزوتراپی صورت چیست؟

درمان مزوتراپی صورت در شیراز شما با یک جلسه‌ی مشاوره‌ی جامع آغاز می‌شود که در این جلسه باید پزشک را از نیازها و انتظارات خود آگاه کنید. مزوتراپی نیازمند هیچ گونه آماده‌سازی خاصی نیست. با این‌حال مهم است که پوست شما به هنگام انجام این درمان تمیز باشد. در روز انجام درمان، از کرم استفاده نکرده و به سونا یا سولاریوم نروید. این کارها می‌توانند باعث بسته شدن روزنه‌های پوستی و حساس شدن بیش ‌از حد پوست شوند. زمانی که پوست تمیز باشد و سلول‌های مرده‌ی آن برداشته شوند، عوامل فعال با سرعت بیشتری به لایه‌های عمیق پوست رسیده و می‌توانند اثر بهتری داشته باشند.
حین درمان پزشک شما ۴۵ تا ۶۰ دقیقه قبل از شروع درمان از یک کرم بی‌حسی بر روی پوست شما استفاده می‌کند تا منطقه‌ی مورد درمان بی‌حس شود. در این روش، مخلوطی از داروهای مختلف به منطقه‌ی مورد درمان در زیر پوست تزریق می‌شود و در هر منطقه تنها یک قطره از این مخلوط مورد استفاده قرار می‌گیرد. این روش دردناک نیست چرا که قبل از انجام آن از یک بی‌حس‌کننده‌ی موضعی بر روی پوست شما استفاده می‌شود.

مزوتراپی صورت در شیراز

اقدامات لازم پس از مزوتراپی صورت چیست؟

به بیمار توصیه می‌شود که پس از مزوتراپی مدتی استراحت کند. ورم سطحی طبیعی است و ظرف ۴۸ ـ ۲۴ ساعت برطرف می‌شود. عوارض جانبی دیگری مانند زخم کوچک مربوط به ورود سوزن نیز به ندرت بروز می‌یابد که پس از چند روز بهبود می‌یابد. دوران بهبود مزوتراپی اطراف چشم طولانی‌تر است و عوارض آن پس از ۵ تا ۷ روز برطرف می‌شود.

از آنجایی که مزوتراپی یک روش کم تهاجمی است و جراحی محسوب نمی شود ، لذا بعد از آن نیاز به استراحت چندانی نیست. بسیاری از مردم می توانند به فعالیت های روزمزه خود ادامه دهند . بعضی ها ممکن است به دلیل کمی تورم و درد در ناحیه تزریق به یک روز استراحت نیاز داشته باشند.

مزوتراپی صورت در شیراز

هزینه مزوتراپی صورت در شیراز چقدر است ؟

قیمت مزوتراپی صورت در شیراز به عوامل متعددی مانند مقدار ماده تزریق شده، نوع درمان، تعداد جلسات درمان، نوع ماده تزریق شده و… بستگی دارد. همچنین معمولاً هزینه‌هایی نیز برای وسایل مورد استفاده شده در طول درمان مانند سرنگ، داروی بی حسی و در نهایت دستمزد پزشک نیز دریافت خواهد شد. در همین خصوص هزینه مزوتراپی پوست هر شخص با شخص دیگر بر اساس مواد مصرفی آن متفاوت است و در جلسه مشاوره ایی قبل درمان،که برای مراجع در نظر گرفته می شود با معاینه پوست شخص و تخمین میزان مواد مصرفی و جلسه ی لازم آن شخص هزینه را به مراجع محترم می گویند. البته روش مزوتراپی صورت در شیراز هزینه خیلی بالایی ندارد و همه افراد می توانند به راحتی از این روش درمانی استفاده کنند.

 نتیجه گیری:

ما در اینجا تلاش کردیم یکی دیگر از روش های زیبایی پوست و جوانسازی و ترمیم پوست را خدمت متقاضیان این روش توضیح دهیم، تا متقاضیان بتوانند بهترین دکتر متخصص مزوتراپی در شیراز و بهترین مرکز مزوتراپی صورت در شیراز را برای دریافت نتیجه بهتر شناسایی و انتخاب کنند. پیشنهاد ما به شما این است که قبل از اقدام به تصمیم گیری با مشاوران کلینیک تخصصی جردن حتما تماس بگیرید.