هزینه کاشت مو چقدر است؟

یکی از فاکتورهای مطرح در کاشت مو که اکثر متقاضیان کاشت مو در نظر دارند قیمت و هزینه کاشت مو است. اکثر متقاضیان کاشت مو در ایران و  در خارج از کشور قیمت کاشت مو در ایران را با قیمت کاشت مو در استانبول و قیمت کاشت مو در آلمان مقایسه میکنند اگر هدف کاشت مو در ایران باشد این مقایسه بین هزینه کاشت مو در شهرهای مطرح ایران در این زمینه انجام میگیرد. مانند مقایسه قیمت کاشت مو در تهران؛ قیمت کاشت مو در شیراز؛ قیمت کاشت مو در مشهد؛ قیمت کاشت مو در تبریز و…

قیمت کاشت مو چقدر است؟

کاشت مو تنها روش درمان موهای از دست رفته می باشد. این عمل از گروه عمل های زیبایی بوده و اکثر بیمه های کشور تعهدی نسبت به پرداخت هزینه کاشت مو ندارند. به همین دلیل یکی از مهمترین دغدغه های متقاضیان عمل پیوند مو هزینه آن می باشد.

هزینه کاشت مو به عوامل مختلفی بستگی دارد:

  • شناسایی الگوی ریزش مو
  • تعداد گرفت های مورد نیاز
  • روش انتخابی جهت انجام کاشت مو

در ریزش مو و کاشت مو گرفت های مورد نظر جهت برداشت و کاشت مو بسیار حائز اهمیت می باشد نخستین ملاک برای پیوند مو تعداد گرفت ها در بانک مو می باشد اگر بانک موی فرد قوی باشد غالبا نتیجه کاشت مو خوب می شود و اگر ضعیف باشد طبعا کاشت موی مناسبی نخواهد بود. میتوانید قبل از هرگونه تصمیم گیری جهت کاشت مو با مراجعه به مشاورین مجرب و متخصص کلینیک جردن شیراز پس از تعیین تعداد جلسات و تعداد کرافتهای لازم از هزینه کاشت مو مطلع شوید.

هزینه کاشت مو

ارزان ترین روش کاشت مو کدام است؟

کدام روش کمترین هزینه کاشت مو را دارد؟  هزینه کاشت مو به روش FUT نسبت به سایر روش های کاشت مو بسیار پایین تر می باشد. در این روش به دلیل اینکه برداشت فولیکول های مو بصورت یکجا و به سرعت انجام می شود لذا مدت زمان کاشت مو کاهش می یابد. این سرعت عمل باعث می شود هزینه این عمل نیز ارزان تر از سایر روش های کاشت مو باشد. اما در روش FIT به این دلیل که فولیکول ها بصورت تکی و با حساسیت بالایی از بانک مو برداشت می شود و زمان بیشتری هم صرف آن می شود، در نتیجه هزینه بیشتری نسبت به روش FUT دارد.

 

هزینه کاشت مو به روش sut چقدر است؟

امروزه یکی از مهم ترین الویت ها جهت انجام هر فعالیتی نیازمند بررسی از لحاظ هزینه ای و قیمت می باشد موضوع کاشت مو و بطور کلی زیبایی هم از این قاعده مستثنا نیست. در کاشت مو به روش sut  هزینه و قیمت انجام کاشت معمولا به وسعت ریزش مو بستگی دارد منطقه ای که ریزش داشته و خالی از مو می باشد تا چه اندازه ای است.