لیزر موهای زائد با دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا 

مرا

لیزر موهای زائد یکی از بهترین روش های برطرف کردن دائم موهای زائد است که برای انجام این کار دستگاه های مختلفی موجود است یکی از پرطرفدارترین این دستگاه ها دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا است که با تولید طول موج ۷۵۵ نانومتری که قابل تنظیم و تغییر نیز می‌باشد که قابلیت نفوذ در عمق پوست را با دقت بسیار بالا دارد. نقطه عطف این دستگاه تماماً به جنس سنگ استفاده شده در آن باز می‌گردد یعنی جواهر الکسا که پس از تحریک شدن توسط منبع انرژی بسیار قوی، لیزر سبز رنگی را از خود ساطع می‌کند. کمپانی کندلا برای دستگاه لیزر الکساندرایت یک سیستم خنک‌کنندگی بسیار قوی در نظر گرفته است تا هنگام روند موزدائی، هیچ احساس درد یا سوزش ناشی از تابش لیزر را نداشته باشید.

کاربرد های درمانی با دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا چیست؟

تکنولوژی های ارائه شده توسط این شرکت توانسته خدمات بزرگی را به پزشکان در زمینه درمان بسیاری از بیماری ها مانند بهبود طیف گسترده ای از مسائل زیبایی، درمان زخم ها، درمان ضایعات خوشخیم عروقی و رنگدانه، کاهش چین و چروک، برطرف کردن آکنه، سلامت زنان، لیزر موهای زائد و … ارائه دهد. لیزر الکساندرایت کندلا در شیراز ریشه موها را با جذب انرژی و ایجاد حرارت توسط ملانین می سوزاند و امکان رشد مجدد آنها وجود ندارد. دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا در مدل های دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا ۲۰۱۹ ؛ دستگاه لیزر الکساندرایت ۲۰۱۸ ؛ دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا ۲۰۱۷ و دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا ۲۰۱۶ شناخته شده است.

الکس-کندلا

دستگاه لیزر موی کندلا الکساندرایت مناسب چه رنگ رنگ پوست هایی است؟

لیزر موهای زائد، توسط دستگاه لیزر موی کندلا الکساندرایت را می توان روی پوست اکثر ایرانیان انجام داد! با توجه به تحقیقات انجام گرفته نوع پوست اکثر زنان و مردان ایرانی در طیف روشن قرار دارد. اشعه لیزر باید توسط رنگدانه (فولیکول با ملانین) جذب شود؛ هرچه پوست تیره تر باشد امکان نفوذ لیزر و رسیدن به ریشه مو کاهش پیدا می کند. البته در دستگاه لیزر الکساندرایت ۲۰۱۹ گزینه هایی نیز در نظر گرفته شده که با استفاده از تنظیم مدت زمان پالس ها و اندازه لکه لیزر بتوان پوست هایی تیره را لیزر کرد. البته این تنظمیات باید توسط افراد متخصص و آموزش دیده انجام گیرد.

چند جلسه لیزر با الکس کندلا کافی است؟

به علت عمق نفوذ بالای اشعه لیزر در دستگاه لیزر موی کندلا الکساندرایت؛ بسیار سریع و دقیق بر روی فولیکول‌های مو که سلول بنیادی مو شناخته می‌شوند، تاثیر میگذارد و با از بین بردن آن‌ها بدون آسیب زدن به سلول‌ها و  بافت‌های دیگر،  پس از انجام تعداد جلسات لازم که براساس ناحیه‌ مورد لیزر توسط پزشک مشخص می شود، رفع دائمی موی زائد را به دنبال خواهد داشت. البته عواملی از قبیل رنگ پوست، رنگ مو و ضخامت آن است که در از بین رفتن موها مؤثر است.

هزینه لیزر موهای زائد با دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا چقدر است؟

قیمت لیزر موهای زائد با دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا هزینه‌ ای معقولانه‌ است که مراجعین بابت هر جلسه می‌پردازند. که براساس نواحی مورد لیزر تعیین میگردد. برای اطلاعات بیشتر می توانید به مشاورین کلینیک شیراز جردن تماس بگیرید.