باید ها و نباید های تزریق بوتاکس در شیراز

تزریق بوتاکس در شیراز

حتما این سوال برایتان پیش آمده که تزریق بوتاکس چیست؟ بوتاکس نام تجارتی سم تولید شده توسط باکتری کلستریدیوم بوتولینوم است که باعث فلج شدن عضلات زیرپوستی میشود. تزریق ژل و بوتاکس در شیراز یکی از روش هایی است که برای زیبایی و از بین رفتن چروک های صورت استفاده می شود. نتایج مثبت حاصل از تزریق بوتاکس تنها زمانی حاصل میشود که تزریق بوتاکس به روش صحیح انجام شده باشد و عوارض بد ناشی از تزریق نادرست بروز داده نشود. اگر قصد دارید با بوتاکس و تاثیرات آن برای زیبایی بیشتر و جوان‌سازی پوست آشنا شوید، بهتر است نکاتی را مد نظر قرار دهید تا بتوانید بهترین ها را انتخاب کنید همچنین در ادامه ما به شما کمک میکنیم که علاوه بر نکاتی ک گفته میشود ، بتوانید بهترین مرکز تزریق بوتاکس در شیراز ، بهترین کلیلنیک تزریق بوتاکس در شیراز و بهترین دکتر تزریق بوتاکس در شیراز… را شناسایی کنید.

 

تیترهایی که در این مقاله به بررسی آن ها میپردازیم :

از تزریق بوتاکس برای چه مواردی استفاده میشود؟

کاندیدای تزریق بوتاکس چه کسانی هستند؟

مدت زمان ماندگاری بوتاکس چقدر است؟

معایب تزریق بوتاکس چیست؟

مراقبت های بعد از تزریق بوتاکس چیست؟

پاسخ به سوالات رایج در بهترین کلینیک های تزریق بوتاکس در شیراز

هزینه تزریق بوتاکس در شیراز چقدر است؟

نتیجه گیری:

تزریق بوتاکس در شیراز

از تزریق بوتاکس برای چه مواردی استفاده میشود؟

از بوتاکس می‌توان در بسیاری از چروک‌های ناشی از حرکت عضلات صورت استفاده کرد. مثل

 • چروک‌های افقی پیشانی
 • خط خنده (از بینی تا گوشه های دهان)
 • خط اخم بین ابروها
 • چین و چروک های اطراف چشم (Crow`s feet)
 • درمان چین و چروک عرضی و عمودی ناحیه گردن، چین و چروک لب فوقانی و گوشه های دهان و …
 • همچنین بوتاکس باعث بالا رفتن خفیف گوشه خارجی ابروها می شود .(Chemical brow lift)
 • بوتاکس در بسیارى موارد باعث بهتر شدن میگرن می‌شود.
 • از بوتاکس براى از بین بردن عرق زیربغل، کف دست و پا هم استفاده می‌شود.

تزریق بوتاکس در شیراز

کاندیدای تزریق بوتاکس چه کسانی هستند؟

بوتاکس شیوه‌ی درمانی جایگزینی برای جراحی‌های زیبایی مثل کشیدن پوست است. مردان و زنان بزرگسال که از سلامت جسمی خوبی برخوردارند گزینه‌ی مناسبی برای انجام بوتاکس هستند.

تزریق بوتاکس برای برخی از افراد مناسب نیست از جمله:

 • زنان باردار و در دوران شیردهی
 • افرادی که سن کمتر از ۱۸ سال یا بیشتر از ۷۵ سال دارند
 • افرادی که سابقه‌ی بیماری‌های عصبی عضلانی مانند مولتیپل اسکلروزیس یا همان  ام اس و میاستنی گراویس
 • افرادی که در ماهیچه‌ای که قرار است بوتاکس به آن تزریق شود دچار ضعف هستند.
 • افرادی که دچار افتادگی پلک هستند.
 • افرادی که در صورت خود زخم‌های عمیقی دارند.
 • کسانی که پوست صورت آن‌ها بسیار ضخیم است.
 • کسانی که صورتی نامتقارن دارند.
 • افرادی که در قسمتی که نیاز به تزریق بوتاکس دارد دچار عارضه‌های پوستی هستند.

تزریق بوتاکس در شیراز

مدت زمان ماندگاری بوتاکس چقدر است؟

اثرات تزریق بوتاکس معمولا بین ۲ تا ۷ روز و حداکثر ۱۴ روز پس از تزریق شروع می شود. نتایج درمان حدود ۴ تا ۶ ماه محسوس است. به تدریج، عضلات توانایی خود را برای انقباض به دست می‌آورند و چین و چروک‌ها دوباره ظاهر می‌شوند. برای جلوگیری از این اتفاق تزریق بوتاکس باید تکرار شود. تزریق صحیح بوتاکس یک هنر است. و برای نتیجه بهتر گرفتن باید به فرد متخصص در تزریق بوتاکس در شیراز  رجوع کنید. و فریب تبلیغات تزریق بوتاکس ارزان در شیراز را نخورید.

 

معایب تزریق بوتاکس چیست؟

از جمله شایع ترین معایب بوتاکس پیشانی می توان به ایجاد عفونت و تورم مناطق مختلف صورت اشاره کرد. عوارض جانبی تزریق بوتاکس ناچیز است مثلا کبودی، تورم یا قرمزی اطراف محل تزریق و همینطور سردردهای جزئی.

 

مراقبت های بعد از تزریق بوتاکس چیست؟

بیمار نباید بعد از انجام بوتاکس تا چهار ساعت دراز بکشدو باید به صورت نشسته یا ایستاده باشد. و به مدت دوازده ساعت از مالش دادن موضع اجتناب کنند، چرا که ممکن است محلول تزریق شده به سمت سایر نقاط بدن حرکت کند. از بیمار خواسته می شود که ۲ تا ۳ ساعت بعد از تزریق عضلات هدف را منقبض و منبسط کند.

تزریق بوتاکس در شیراز

پاسخ به سوالات رایج در بهترین کلینیک های تزریق بوتاکس در شیراز

آیا بوتاکس با تزریق ژل متفاوت است؟

برای از بین بردن خطها و چین و چروک‌های سطحی بهتر است از بوتاکس استفاده کنید. مخصوصا اگر بار اولتان است حتما با بوتاکس شروع کرده و در صورتی که نتیجه نگرفتید، تزریق ژل را امتحان کنید.

چه اقداماتی یک هفته پیش از تزریق بوتاکس باید انجام گرفت؟

باید بدانید برای تزریق بوتاکس درست مانند خیلی از عمل‌های جراحی دیگر نباید پیش از اقدام به تزریق از داروی خاصی استفاده کنید. استفاده همزمان از برخی دارو‌ها و پشت سر آن تزریق بوتاکس ممکن است سبب کبودی ناحیه‌ای شود که تزریق در آن قسمت انجام شده است پس حتما در گام اول در این باره تایید پزشک خود را بگیرید.

برای کاش درد تزریق بوتاکس چکار کنیم؟

میتوانید  از کرم‌هایی استفاده کنید که صورت شما را بی‌حس کنند. انواع این کر‌م‌ها در داروخانه‌های معتبر موجود هستند.

برای جلوگیری از خشک شدن کرم روی پوست صورت‌تان می‌توانید از کیسه‌های پلاستیکی استفاده کنید و کیسه را روی سطح پوست بچسبانید به این ترتیب کرم بی‌حس کننده صورت شما هم خشک نخواهد شد.

تزریق دوم را چه وقت انجام دهیم؟

اولین اثرگذاری بوتاکس در فاصله زمانی بین ۲ تا ۶ ماه طول خواهد کشید. خب این ماندگاری بین افراد مختلف متفاوت است. درواقع برای کسانی‌که اولین تزریق را تجربه می‌کنند نکته قابل اهمیت زمان تزریق بعدی است. نباید برای تزریق دوم آنقدر صبر کنید تا تاثیر اولین بوتاکس کاملا از بین برود. زمانی که بوتاکس اول ضعیف شده و اثرات تزریق کم‌کم در حال از بین رفتن است باید برای تزریق بعدی اقدام کنید.

آیا بوتاکس باعث عدم تقارن در ناحیه پیشانى می‌شود؟

بله به‌علت تزریق با حجم ناصحیح گاهى از اوقات این حالت رخ می‌دهد و با مراجعه به پزشک در جلسه ترمیم می‌توان این حالت را درمان کرد.

آیا اگر من یک بار بوتاکس کنم تا آخر عمر باید بوتاکس را تکرار کنم؟

هر دارو به موازات اثرات درمانى طول عمر ویژه خود را دارد که این مورد در بوتاکس ۶ماه می‌باشد و بعد از ان اثرى از دارو وجود ندارد، و یعد از ۶ ماه باید مجددا استفاده شود.

تزریق بوتاکس در شیراز

هزینه تزریق بوتاکس در شیراز چقدر است؟

قیمت بوتاکس در شیراز به ناحیه تزریق، پزشک، میزان محلول مورد نیاز برای دستیابی به نتایج مطلوب و سایر عوامل بستگی دارد. پزشکان مختلف هزینه های متفاوتی را برای تزریق‌های مشابه دریافت می‌کنند. بوتاکس آرایشی تحت پوشش بیمه درمانی نیست. با این حال، بهترین دکتر تزریق بوتاکس در شیراز گزینه‌های متفاوت و شیوه‌های پرداخت منعطفی را ارائه می‌دهد تا این درمان مقرون به صرفه تر شود. هزینه‌ی تزریق بوتاکس به خطوط پیشانی و اخم زیاد نیست و به عوامل مختلفی چون سن فرد، میزان عمق چروک‌ها و تعداد آن‌ها و شهر که فرد در آن اقدام به تزریق می‌نماید بستگی دارد. به طور معمول بیشتر افراد توانایی مالی برای تزریق بوتاکس به پیشانی خود را دارند.

 

نتیجه گیری:

نتیجه‌ی تزریق بوتاکس به عوامل مختلفی بستگی دارد. به همین دلیل فرد قبل از تزریق برای اطمینان از مناسب بودن بوتاکس برای او باید حتماً با پزشک مشورت نماید. مشاورین کلینیک تخصصی جردن که از بهترین مراکز تزریق بوتاکس در شیراز است، متقاضیان این روش را برای انتخاب بهترین روش جوانسازی پوست و تزریق بوتاکس در شیراز راهنمایی میکنند. میتوانیید از طریق شماره تماس های کلینیک تخصصی جردن با ما در ارتباط باشید.