کاشت مو به روش BHT 

كاشت مو به روش bht در شیراز

کاشت مو به روش بی اچ تی BHT یا ( Body Hair Trans ) یکی از روش های کاشت مو است که در آن بانک مو از مکان های دیگر بدن غیر سر تامین می شود. اطراف قفسه سینه، کمر، ران‌ها، کتف، ساق پا و سایر نقاط پرموی بدن بهترین کاندیداها برای برداشت مو از سطح بدن، به شمار می‌روند. ایجاد شکاف مناسب فولیکولی، تعیین بهترین محل دریافت (از لحاظ جهت و زاویه)، طراحی خط مو و جای دادن مناسب گرافت از جمله مواردی است که باید ضمن کاشت انجام گیرد. کاشت مو به روش bht در شیراز تهران اصفهان مشهد و.. انجام می شود.

نکاتی که در کاشت مو به روش BHT

با توجه به اینکه پزشکان از موی سایر نقاط بدن به‌ منظور انجام عمل کاشت استفاده میکنند توجه به این نکته مهم است که نوع پوست، عمق قرارگیری فولیکول مو در قسمت زیرین پوست، ضخامت مو و جهت فولیکول‌ها موهای سر با سایر نقاط بدن متفاوت است. یکی از مسائلی که باید به آن توجه شود و از معایب کاشت مو به روش bht این است که موی بدن انسان برای مدت ۶ ماه، بیش از ۲ اینچ رشد نخواهد داشت. از همین رو متقاضیان کاشت که بانک موی سر ضعیفی دارند باید به این مورد دقت نمایند. اگرچه استخراج و کاشت مو از بدن به سر در این شرایط، برای افرادی که به طاسی سر دچار هستند، راهکاری نسبتا معقول خواهد بود. عدم سازگاری موی سر و بدن از دیگر مواردی است که باید به آن توجه شود. از جمله مشکلات دیگری است که بیماران باید مدنظر داشته باشند تفاوت در رنگ و جنس موی سر و بدن است موارد ذکر شده از شایع‌ ترین مشکلاتی است که افرادی که متقاضی انجام کاشت به روش BHT هستند باید به آن توجه نمایند.

چه کسانی کاندیدای مناسب برای کاشت مو به روش BHT هستند؟

بیمارانی که موی کافی در ناحیه اهدا کننده یا همان بانک مو ندارند برای انجام پیوند نرمال مناسب نیستند (منظور روش هایfit fue fut sut و… که از بانک مو برداشت می شود) که دلایل عدم داشتن موهای کافی، شامل ریزش موی طبیعی یا نتیجه پیوند موی قبلی است که هرگونه استخراج بیشتر از بخش اهداکننده سر را غیر ممکن می سازد. که در اینصورت می توان از روش BHT برای پیوند استفاده کرد که موی بدن مورد استفاده قرار می گیرد. کاندیدهای BHT می بایست شرایط فیزیولوژیکی خاصی را داشته باشند، بدین ترتیب که موهای بدن باید برای استفاده بر روی سر مناسب باشد. موهای بدن در چرخه های مختلف رشد وارد می شوند. مو و بخش اهداکننده باید ویژگی های زیر را داشته باشد:

  • تراکم مو باید بالای ۴۰ گرافت مو بر سانتی متر مربع باشد.
  • شباهت بین بدن و موی سر.
  • تعداد گرافت ها با ۲ تا ۳ فولیکول مو.
  • اندازه ناحیه اهدا کننده.
  • طول موی بدن.
کاشت مو به روش bht
عکس کاشت مو به روش bht

هزینه کاشت مو به روش bht

قیمت کاشت مو به روش bht به عوامل زیادی از جمله تعداد گرافت های لازم جهت پیوند که براساس ناحیه پیوند شونده تعیین می گردد. برای اطلاعات بیشتر می توانید به مشاورین کلینیک شیراز جردن تماس بگیرید.