بهترین روش کاشت مو کدام است؟

بهترین روش کاشت مو

متقاضیان انجام کاشت مو این سوال را در ذهن دارند که کدام روش کاشت مو بهتر است؟ و کدام روش میتواند درمانی سریعتر و نتیجه ایی بهتر را برای آن ها به همراه داشته باشد .برای استفاده از کاشت مو روش های متفاوتی وجود دارد که نتایج  متغیری  را نیز به همراه دارند. پیش از هر اقدام، لازم است طی جلسه ای که بیمار با پزشک خود دارد، بر اساس وضعیت ریزش مو، نواحی اهدا کننده، اندازه، کمیت و کیفیت موها و هزینه هر نوع کاشت موی سر که توسط پزشک توصیه می شود، بررسی شده و بهترین روش کاشت مو برای شما انتخاب شود. دراینجا قصد داریم شما را با انواع و بهترین روش کاشت مو آشنا کنیم. که برای تصمیم گیری بهتر و نهایی بایستی با پزشک متخصص کاشت مو کلینیک شیراز جردن مشورت کنید.

بهترین روش کاشت مو

با توجه به اینکه نتایج ناشی از انجام کاشت موی طبیعی غیرقابل برگشت بوده و ترمیم آنها نیز بسیار مشکل است و با در نظر گرفتن اینکه نتیجۀ این کار را قرار است بصورت دائمی و مادام العمر داشته باشید، پس با اطلاعات صحیح و کامل اقدام به این عمل نموده و تحت تأثیر شعارهای فریبنده، و قیمت های نامعقول سلامت جسمی و روحی خودتان را تحت الشعاع قرار ندهید.

کاشت مو

بهترین روش کاشت مو fut

در این روش کاشت مو نیاز به عمل جراحی است که در اتاق جراحی صورت می گیرد. به صورتی که توسط دکتر جراح یک برش نواری تقریبا ۲ سانتی متری  از پوست سر برداشته می شود. سپس این  نوار برش خورده را تکه تکه می کنند تا فولیکول های مو ازش جدا گردند و در  جای مورد نظر کاشت شوند.

بهترین روش کاشت مو fit

FIT نیازی به عمل جراحی ندارد. در این نوع کاشت دکتر متخصص شما به وسیله سوزن هایی نازک از موی سر شخص بر می دارد و آن را در قسمت بدون مو می کارد.

بهترین روش کاشت مو sut

کاشت مو به روشSUT همانند روش FIT می باشد که فقط در نحوه برداشت فولیکول های مو متفاوت می باشد. در کاشت مو به روش SUT برداشت توسط دستگاه انجام می شود. این امر باعث می شود سرعت برداشت بالاتر رود، اما در عین حال درصد آسیب رسیدن به گرافت های مو افزایش می یابد. بدون جراحی، خونریزی و درد و بدون هیچ گونه اسکاری چه در قسمت برداشت و چه در قسمت موهای کاشته شده می باشد.

بهترین روش کاشت مو prp

برای شروع پروسه کاشت مو به این روش، مقداری خون از فرد گرفته می شود. مولفه های خون با استفاده از یک سانتریفیوژ از هم جدا می شوند تا غلظت پلاکت ها بیشتر شود و به اصطلاح کنسانتره سازی صورت گیرد. پلاکت ها دارای فاکتورهای رشد گسترده ای هستند و مسئولیت درمان و احیا بر عهده آنان می باشد. روش PRP به رشد سلول ها در محل تعیین شده کمک شایانی می کند.

کاشت مو

بهترین روش کاشت مو برای هر فردی کدام روش است؟

  • اگر بیمار قصد ندارد تمامی موهایش را بزند روش FUT می تواند بهترین روش باشد.
  • چنان چه قصد دارید برای ابرو ، ریش و … و به طور کل جایی  مقدار کمی مو لازم است ، کاشت انجام دهید بهترین روش کاشت مو می تواند FIT  باشد.
  • افرادی که قسمت جلوی سرشان خالی است و فاقد خط موی جلوی سر هستند بهترین روش FUT است. در این روش  ظرافت بیش تری صورت می گیرد.
  • چنان چه در یک جلسه نیاز به مو با تراکم زیاد باشد FUT بهتر جواب می دهد.
  • هم چنین شایان ذکر است که مدت زمان مورد نیاز در FIT نسبت به FUTبیشتر است.

مرکز تخصصی موی شیراز جردن با بهره گیری از به روز ترین امکانات و تجهیزات کاشت مو و همچنین کادر متخصص مجرب آماده است تا از اولین قدم تا حصول بهترین نتیجه همراه شما متقاضیان عزیز باشد. برای ارتباط با ما می توانید با شماره های تماس کلینیک موی شیراز جردن در تماس باشید.

شماره تماس کلینیک شیراز جردن و مشاورین:

۰۷۱-۳۶۲۶۴۳۳۷

۰۷۱-۳۶۲۸۷۲۶۶

۰۹۰۵۹۱۷۳۹۲۰

۰۹۰۵۹۱۷۳۹۵۰

۰۹۰۵۹۱۷۳۹۱۰

۰۹۰۵۹۱۷۳۹۷۰

واتس آپ:

۰۹۱۷۵۸۸۷۰۵۰