هر آنچه در مورد کاشت مو در سال ۲۰۲۰ باید بدانید

بهترین روش کاشت مو در سال 2020

 اگر قصد کاشت مو را دارید، ممکن است از خود بپرسید که بهترین روش کاشت مو در سال ۲۰۲۰ چیست و چه فناوری های نو ظهوری وجود دارد که می توان از آن بهره برد؟ در ادامه به صحبت های دکتر واشنیک، متخصص مو می پردازیم. دکتر واشنیک یک مشاور پزشکی در زمینه مو می باشد که به افراد زیادی در این زمینه مشاوره داده است. وی همچنین مدیر پزشکی گروه پزشکی بوسلی است. نامی که به خاطر پیشرفت های نوین در ترمیم مو شناخته شده است.

بهترین روش کاشت مو در حال حاضر

تا زمانی که کاشت مو به روش پیوند سلول های بنیادی قابل تأیید نباشد، یک روش وجود دارد که در مقابل بقیه برجسته است. استاندارد طلایی فعلی برای کاشت مو، استخراج واحد فولیکولیک نامیده می شود. کاشت مو به روش FUE یک متد پیشرفته جراحی و ترمیم مو است. این روش هیچ جای زخمی بر جای نمی گذارد و نیازی به بخیه ندارد. با استفاده از FUE، هر بار یک فولیکول مو از ناحیه اهدا کننده استخراج می شود (به طور معمول در قسمت پشت سر، جایی که ریزش مو اتفاق نمی افتد.) سپس به مناطق کم پشت یا طاس سر پیوند می شود.

FUE را می توان به صورت دستی یا از طریق یک دستگاه های رباتیک مخصوص که توسط پزشک اداره می شود، انجام داد که یک جراحی سرپایی یک روزه محسوب می شود. تعداد پیوندهای FUE با توجه به ناحیه مورد نظر مشخص می شود. می توانید در یک جلسه پنج تا ده ساعته چند هزار فولیکول پیوند زد، که کاملاً استاندارد است. افراد با موهای کم پشت تر به چندین جلسه احتیاج دارند. موهای کاشته شده دقیقاً همانطور که در ناحیه اهدا کننده رشد می کردند، رشد می کنند.

بهترین روش کاشت مو در سال 2020 دکتر واشنیک با بیان اینکه موها به راحتی در خانه جدید رشد می کنند، می گوید: موهای کاشته شده نمی دانند که شما آنها را جابجا کرده اید. وی می افزاید که تقریباً یک سال طول می کشد تا موهای شما کاملاً رشد کرده و موفقیت پیوند سنجیده شود. این به این دلیل است که موهای کاشته شده معمولاً پس از چند ماه، قبل از رشد مجدد از سایت میزبان جدید، کاملاً می ریزند که این امر طبیعی است و این معنی را می دهد که گیرندگان پیوند باید بدون توجه به این واکنش ها، به مدت شش تا ۱۲ ماه به این روش اعتماد کند.

بهترین روش کاشت مو در سال ۲۰۲۰ کدام است؟

کاشت مو به روش سلول های بنیادی، در مطالعات بالینی است و دکتر واشنیک معتقد است که بر اساس پیشرفت تحقیقات، تا سال ۲۰۲۲ یا ۲۰۲۳ این روش در انگلیس و ژاپن در دسترس باشد. بنابراین، آنها باید ابتدا مطالعات بالینی را از سر بگیرند تا بتوانند به سمت دسترسی به مصرف کننده پیشرفت کنند. این روش به روش های مختلفی در حال آزمایش است، اما واشنیک اشتراک بین همه روش ها را بیان می کند: بافتی توسط جراح مو از بیمار گرفته می شود و بهترین سلول های آن استخراج می شود. سلولها از ساختار اولیه مو چند برابر شده یا استفاده می شوند و این سلول ها دوباره جهت جراحی ارسال می شوند و آنها را به بیمار تزریق می کنند یا کاشت انجام می دهند. پس از شش تا ۱۲ ماه، موهای جدید قابل مشاهده هستند.

مطالعات دیگر درباره این نوع کاشت در حال آزمایش می باشد که با استفاده از سلولهای آلوژنیک صورت می گیرد و سلول ها از اهدا کننده به گیرنده ای متفاوت پیوند زده می شوند. واشنیک خاطرنشان می کند که در این عرصه نیز پیشرفت مداوم صورت گرفته است. اگرچه فقط در موارد خاص مطلوب خواهد بود. اما تا زمانی که سلول های بنیادی از آزمایشات بالینی خارج نشوند و تا زمانی که ثابت شود که آنها نتایج مثبتی ایجاد می کنند، FUE همچنان استاندارد طلایی مصرف کننده است.

بهترین روش کاشت مو در سال 2020

نتیجه گیری

با توجه به موارد گفته شده لازمه نتیجه گرفتن در این امر انتخاب بهترین هاست. بهترین روش، بهترین متخصص و بهترین کلینیک. تا با توجه به زمان و هزینه ای که در این امر قرار است گذاشته شود فرد مورد معالجه بتواند بهترین نتیجه ممکن را بگیرد مرکز تخصصی موی شیراز جردن با بهره گیری از به روز ترین امکانات و تجهیزات کاشت مو و همچنین کادر متخصص مجرب آماده است تا از اولین قدم تا حصول بهترین نتیجه همراه شما متقاضیان عزیز باشد. برای ارتباط با ما می توانید با شماره های تماس کلینیک موی شیراز جردن در تماس باشید.

شماره تماس کلینیک شیراز جردن و مشاورین:

۰۷۱-۳۶۲۶۴۳۳۷

۰۷۱-۳۶۲۸۷۲۶۶

۰۹۰۵۹۱۷۳۹۲۰

۰۹۰۵۹۱۷۳۹۵۰

۰۹۰۵۹۱۷۳۹۱۰

۰۹۰۵۹۱۷۳۹۷۰

واتس آپ:

۰۹۱۷۵۸۸۷۰۵۰