لیزر موهای زائد با دستگاه الکساندرایت

لیزر موهای زائد با دستگاه الکساندرایت

لیزر موهای زائد بدن یکی از راه های از بین بردن آن ها برای همیشه می باشد. در ادامه به لیزر موهای زائد با دستگاه الکساندرایت می پردازیم. لیزر “الکساندرایت” در حال حاضر محبوب ترین لیزر موی زائد در ایران است. این لیزر به طور ویژه روی پوست های روشن بسیار عالی عمل میکند. لیزر موهای زائد با دستگاه الکساندرایت با طول موج ٧۵۵ نانومتر نوعی لیزر اختصاصی جهت جذب توسط رنگدانه های مو (ملانین)، منحصرأ جهت از بین بردن موهای زائد می باشد. در واقع “الکساندرایت” مکانیسم لیزر بوده و بر خلاف تصور عموم برند دستگاه نمی باشد.

مزایای لیزر الکساندرایت چیست؟

اثربخشى مشهود از اولین جلسه.

در مقایسه با لیزرهای دیگر برای انواع موهای نازک موثر است.

مناطق وسیعی از پوست را می­توان پوشش داد.

کمترین تعداد جلسات و بدون بازگشت.

معایب لیزر الکساندرایت چیست؟

این سیستم می­تواند به دلیل نرخ بالای تکرار لیزر بسیار دردناک باشد.

برای پوست­های تیره مناسب نیست.

لیزر مورد استفاده در این سیستم می­تواند موجب تغییراتی در رنگ پوست شما شود.

لیزر موهای زائد با الکساندرایت

تفاوت دستگاه لیزر الکس با سایر لیزرها چیست؟

رنگ و طول موج تولیدی این دستگاه با سایر دستگاه های لیزر متفاوت می باشد. به عنوان مثال لنز الکساندرایت یک پرتو قرمز نور ۷۵۵ نانومتری منتشر می کند. لیزر دایود پرتو لیزر ۸۱۰ نانومتری و ان دی یاگ یک پرتو را در ۱۰۶۴ نانومتر

هزینه لیزر الکساندرایت چقدر است؟

قیمت لیزر موهای زائد با دستگاه الکساندریت با توجه به نوع دستگاه (لیزر موهای زائد با دستگاه الکساندرایت کندلا؛ لیزر موهای زائد با دستگاه الکساندرایت آلما؛ لیزر موهای زائد با دستگاه الکساندرایت ۲۰۱۷ و… ) ، وسعت ناحیه ی موردنظر ، تعداد جلسات مورد نیاز و مهارت پزشک متخصص متفاوت خواهد بود.

پزشک متخصص پوست در بهترین کلینیک لیزر موهای زائد با دستگاه الکس با بررسی تاثیرات لیزر بر روند رشد و کاهش مو به خوبی وضعیت بیمار را بررسی می کند و در صورت عدم نتیجه ی مطلوب آزمایشات و بررسی های لازم را به عمل می آورد. مراکز غیر تخصصی با وعده هزینه های پایین تر  فقط به سلامت و زیبایی فرد آسیب می رسانند ، زیرا که لیزر درمانی باید با توجه به رنگ پوست ، آزمایش های هورمونی و تعداد جلسات نرمال و همچنین ضخامت مو صورت پذیرد.

تعداد جلسات لازم برای از بین رفتن موهای زائد با دستگاه الکساندرایت

اکثر متقاضیان باید در یک بازه زمانی ۱۲ ماهه ۴ تا ۶ جلسه برای لیزر با الکساندرایت مراجعه کنند تا نتیجه مطلوب به دست آید. البته برخی بیماران ترجیح می‌دهند پس از یک سال نیز باز هم درمان را تکرار کنند تا نتیجه به دست آمده حفظ شود.